תפיסת עולם

תפקידי כמעצבת גנים הוא לתכנן את הגינה על כל היבטיה החל מתכנון החללים החיצוניים כגון שטחי הריצוף, חיפויי הקירות, גופי התאורה, הריהוט ואזורי הישיבה, פינת בישול וברביקיו, הבריכה, הפרגולות, פרטי העיצוב ופינות הסגנון השונות, הטופוגרפיה, הצמחייה וכמובן מערכת החשמל וההשקייה. תכנון גינות נכון ומקצועי ישלב את כל האלמנטים הללו לקומפוזיציה מושלמת בתחום עיצוב הגינות.


המרחב החיצוני והמרחב הפנימי מאוחדים הם והם חלק בלתי נפרד האחד מהשני, קיים ביניהם דיאלוג תמידי ובאקלים מיוחד כמו בארצנו בה השמש זורחת כמעט בכל ימות השנה, ההשקעה בעיצוב גינה מתבקש. החלל החיצוני הוא מעין בית נוסף בפני עצמו, אוכלים בו, מבשלים, נחים, שוחים רצים ומשחקים – החיים הטובים.

כאשר אני מתיישבת עם לקוחותיי לעבודת עיצוב גינה מטרתי היא לקבל מהם את מלוא האינפורמציה לגבי ציפיותיהם ודרישותיהם מתכנון הגינה. אני רוצה להכיר את סגנון החיים שלהם. ולעצב להם גינה מזמינה ומרהיבה , מיוחדת ומרגיעה אשר בה ירצו לבלות בכל רגע פנוי. הנסיון הרב שלי ושל הצוות המקצועי והאדיב אשר עובד יחד איתי לאורך כל התהליך מאפשרים לי לבנות גינה אשר נשמרת לטווח הרחוק ואשר תשאר ירוקה ויפה במשך כל ימות השנה.

אני מצפה לעבוד אתכם ולעצב לכם את גינת החלומות שלכם.