עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות

האם הגינה הפרטית שלכם זקוקה לעיצוב מקצועי? התשובה היא ככל הנראה חיובית. בעלי בתים רבים שחשבו כי יוכלו לעצב את הגינה שלהם בכוחות עצמם, מצאו את עצמם חסרי אונים מול שפע האפשרויות והמגבלות, שיש לקחת בחשבון כאשר מעצבים גינה פרטית? עיצוב גינות פרטיות כולל לא מעט היבטים מקצועיים כמו כיווני התאורה והרוח, עיצוב פנים הבית ושטח הגינה, והיבטים מקצועיים דורשים טיפול של מקצוענים.

כיצד מתבצע עיצוב גינות פרטיות
עיצוב גינות פרטיות וגינון הוא תהליך שיכול להתחיל עוד בשלבי התכנון של הבית, או כאשר מדובר בשיפור העיצוב של גינות קיימות. בשני המקרים, השלב הראשון יהיה תמיד בדיקה מקיפה של הצרכים והרצונות של בעלי הבית. האם הם רוצים דשא גדול שהילדים יוכלו להתרוצץ עליו, או שהם מעוניינים בגן וורדים ייחודי? האם הם חולמים על בריכת חבצלות מים או בוסתן עצי פרי? את הרצונות והחלומות הללו, אמורים מעצבי הגינות הפרטיות להפוך למציאות.

עיצוב גינות פרטיות. השלבים
השלב הראשון בעיצוב גינות פרטיות הוא שלב הכנת הקרקע. ייתכן שיהיה צורך לחפור או ליצור הגבהות על מנת לאפשר הפרשי גובה בין אזורים שונים בגינה. שילוב של בריכת נוי, ידרוש אף הוא התייחסות מיוחדת בשלב הנחת התשתית. בשלב השני יינטעו העצים, יישתלו הדשאים, יוקמו ערוגות הפרחים וישולבו מערכות ההשקיה והניקוז בהתאם לתוכניות.

עיצוב גינות פרטיות
עצוב גינות פרטיות דורש כאמור התמחות מיוחדת. למקצוענים, יש ניסיון רב שנים בעיצוב גינות פרטיות בסדרי גודל שונים. בין אם הגינה שלכם קטנה או גדולה, בין אם היא ממוקמת על הקרקע על גג או על מרפסת, פתרונות אדריכלות הנוף, יבטיחו לכם, גינה פרטית מעוצבת כמו שתמיד חלמתם שתהיה לכם.