אדריכלות נוף גינות

אדריכלות נוף גינות

עיצוב גינות בסדרי גודל שונים הוא אחד התחומים העיקריים בהם עוסקת אדריכלות הנוף. אדריכלות נוף עוסקת בתכנון של מרחבים פתוחים ואדריכלי נוף יעסוק בדרך כלל בעיצוב של כיכרות, גינות, פארקים, טיילות ועוד. מטרתה העיקרית של אדריכלות הנוף היא לתכנן את היחס בין מבנים שונים לקרקע ובין אנשים לטבע או לסביבה. אדריכלי הנוף הראשונים בהיסטוריה פעלו במספוטמיה והקימו גנים כחלק מאזורים עירוניים. בצרפת במאה השבע עשרה, הפך עיצוב הגנים לאומנות. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא גני ורסאי. בשונה מהגנים הצרפתיים שהשליטו את היכולות של האדם על הטבע, הגן האנגלי שהתפתח מאוחר יותר, שאף ליצור מראה טבעי ככל האפשר. במקביל התפתח ביפן סגנון גננות שונה שהושפע מתפיסות דתיות ואסתטיות ייחודיות.

אדריכלות נוף והגינה שלכם
גם בבואכם לתכנן את הגינה הפרטית שלכם, לא תוכלו לעשות זאת בלי להסתמך על הקווים המנחים של אדריכלות הנוף. התייעצות עם אדריכל נוף מומחה בכל אחד משלבי התכנון והביצוע של הגינה שלכם, תאפשר לכם ליהנות לא רק מגינה מעוצבת כהלכה, אלא גם מגינה איכותית ממנה תוכלו ליהנות לאורך זמן. המתמחה בתכנון גינות נוי ובאדריכלות נוף, תשמח לעמוד לרשותכם ולעצב יחד אתכם את הגינה שתמיד חלמתם עליה.

אדריכלות נוף ועיצוב גינות
חברה צעירה ודינאמית העוסקת באדריכלות נוף ועיצוב גינות. לא משנה מה שטח הגינה שלך, אם היא נמצאת על הקרקע, על הגג או על מרפסת, אם היא נועדה למשחקים של ילדים או להירגעות ומדיטציה, המקצוענים יציעו לכם את מיטב הפתרונות בתחום אדריכלות הנוף ועיצוב הגינות, כדי שתוכלו ליהנות מהגינה שתמיד חלמתם שתהיה לכם. ישראלים רבים כבר יודעים אדריכלות נוף גינות.