עיצוב גינות נוי

עיצוב גינות נוי

עיצוב גינות נוי הוא תחום שהתפתח מאוד בעשורים האחרונים. אם בעבר המגרשים רחבי הידיים והחצרות הגדולות, אפשרו לבעלי הבתים לעצב את הגינות שלהם ללא תכנון מראש, כיום, עם הצטמצמות השטחים הפנויים ושטחי הגינות, יש צורך בתכנון של מעצבי גינות מקצועיים. הוסיפו לכך, את מגוון פתרונות ההשקיה החדישים, את המגוון העצום של סוגי הצמחייה וריהוט הגן ותבינו מדוע יותר ויותר ישראלים מעדיפים לסמוך על מעצבים מקצועיים כשאשר מדובר בעיצוב גינות נוי.

עיצוב גינות נוי. איך זה עובד?
השלב הראשון של עיצוב גינות נוי, יהיה בדרך כלל בירור הצרכים והרצונות של בעל הבית. האם הוא מעוניין בדשא רחב ידיים, או במשטחים מרוצפים? האם הוא מעדיף ורדים או שהוא יותר מחבב צמחי תבלין? את המחשבות הללו, יש צורך להתאים לתנאי השטח, על מנת להציג מסקנות חד משמעותיות. לכיווני האוויר והחשיפה לשמש יש משמעות רבה בתכנון פני השטח והצמחייה. שלב הביצוע נחלק לשני חלקים עיקריים: הכנת הקרקע ושתילת הצמחייה, שכל אחד מהם אמור להיעשות על בסיס התכנון הראשוני.

הכנת הקרקע. שלב זה יקבע לא רק את התנאים הטופוגרפיים של הגינה, אלא גם את סוג הקרקע, בהתאם לצמחייה שאתם מעוניינים לשתול בגינה שלכם.

שתילת הצמחייה. עצים, דשא, פרחים אמורים להשתלב זה עם זה ועם הרצונות שהגדרתם למעצב, ליצירת יחידה אחת הרמונית ומושלמת.

עיצוב גינות נוי
רצוי לעצב באמצעות כלי גינון המתאימים לכך. בכל הנוגע לאדריכלות נוף או עיצוב גינות נוי, המקצוענים יעשו כמיטב יכולתם על מנת לאפשר לכם ליצור את גינת החלומות שלכם. פתרונות העיצוב של נוצרים מתוך התחשבות מלאה בצרכי בעלי הבתים, בעיצוב פנים הבית ובתנאי הסביבה. אם אתם מתעניינים בעיצוב גינות נוי, ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבורכם.