עיצוב גינות

עיצוב גינות

רבים מאיתנו חולמים על גינה מעוצבת. אי של ירק, שקט ושלווה שבו נוכל לשבת בשקט וליהנות ממשב הרוח וציוץ הציפורים. אם בעבר היו המגרשים גדולים יחסית ואפשרו עיצוב של גינות גדולות, הבניה בת זמננו חסכונית יותר במקום וכיום נאלצים המתכננים להתמודד עם עיצוב גינות קטנות יותר. עיצוב גינות קטנות דורש חשיבה מיוחדת וטכניקות ייחודיות בעזרתן ניתן לנצל טוב יותר את השטח המצומצם ולעצב בו גינה לתפארת. במאמר זה ננסה לסקור בקצרה כמה מהטכניקות הללו.

יצירת מפלסים. יצירה של משטחים בגבהים שונים, לצורך נטיעה של ערוגות או הקמה של פינות ישיבה יוצרת תחושה של מרחב גדול יותר. ע"י עיצוב גינות יוקרתי תוכלו להבטיח את הגינות היפות והמושלמות ביותר. עיצוב פנים כחלק מעיצוב גינה הוא הדרך להבטיח את הגינה הכי יפה שאפשר.

חלוקה לאזורים. צמחים מטפסים, פרגולות או גדרות חיות שיחלקו את הגינה הקטנה שלכם לאזורים, יוסיפו גם הם לתחושת המרחב.

קווים מעוגלים. עיצוב גינות קטנות באמצעות קוים ישרים מקשה על יצירה של תחושת זרימה. עיצבו בקווים מפותלים מסייע לצירת תחושה של שטח גדול יותר.

צבעוניות. יצירה של קירות בצבעים בהירים ובחירת פרחים בשלושה צבעים עיקריים, הם בין העקרונות החשובים ביותר בעיצוב גינות קטנות.

מקור מים. לא תאמינו כמה חיים, תוסיף לגינה הקטנה שלכם בריכה קטנה של מים זורמים.

ניתן לבצע הדמיית גינה, לצורך כך נדרשת פנייה אל מעצב תלת מימד מקצועי ומנוסה, מומלץ לפנות אל חברות המתמחות בתחום. חברות אלו מעסיקות צוות מקצועי אשר כולל מעצבים בתלת מימד העובדים לצד אנשי מקצוע מתחום האדריכלות ואנשי שיווק במדיה. רק חברה רצינית ומקצועית אשר שמה דגש על כל הפרמטרים השיווקיים והטכנולוגיים, יכולה לספק מוצר שיהיה איכותי באמת.

 עיצוב גינות קטנות
עיצוב גינות קטנות הוא כאמור תהליך מורכב הדורש לא רק עין מקצועית, אלא גם ידיים טובות שידעו לממש את הפתרונות השונים ולאפשר לכם ליהנות מהגינה הקטנה שלכם, כאילו הייתה גינה גדולה. אנשי המקצוע הם בעלי ניסיון רב בעיצוב גינות קטנות והפיכתן לפינות חמד של ממש. אם אתם מתעניינים בתחום עיצוב גינות קטנות, אתם לא יכולים לוותר על פניה, חברת אדריכלות נוף עם פתרונות גדולים לעיצוב גינות קטנות.