אודות

היי לכם,
אני מעצבת הגינות ואני הבעלים של של מליסה עיצוב גינות.

אהבתי לעיצוב גינות החל עוד משחר ילדותי ותמיד הוקסמתי מהיופי שבטבע. אני מעצבת פנים בעלת נסיון רב שנים ותשוקתי לעיצוב ואסתטיקה הובילו אותי להעמיק את הידע שלי והעשייה שלי לתחום עיצוב הגינות. מטרתי היא ליצור גינה מיוחדת, מרשימה ומזמינה תוך תשומת לב לפרטים המרכיבים אותה מהתחלה ועד הסוף. עיצוב הגינות שלי מונע משאיפתי לשלב בתכנון הגינה יצירתיות חדשנות ואלמנטים ייחודיים אשר משקפים את טעמם של לקוחותיי ואת סגנון החיים שלהם. הגינה היא אי של רוגע בעולם הכאוטי בו אנו חיים. גינה יפה היא מתנה המונחת על מפתן ביתינו.

בתהליך עיצוב ותכנון הגינה נבחן את גורמי הנוף השונים הבאים באינטרקציה עם המגרש, נוף יפה ורלוונטי המקיף את המגרש כגון שדות ירוקים יסופםח לתמונה הכוללת של הבית ואילו אלמנטים מפריעים כגון כביש, חניה , מראה לא סימפטי מצד הבית השכן יטושטש. גורמי רוחות השמים ותנועת השמש מעל המגרש יילקחו בחשבון כמובן ובהתאם לכך נמקם את הצמחיה ואת אזורי המחייה בשטח הגינה כגון פינת ישיבה, בריכה, גזיבו וכו'.

תהליך נכון של עיצוב הנוף והגינה מומלץ להתחיל בשלבי התכנון המוקדמים של הבית על מנת לקשור בעיצוב הגינה את החלל החיצוני לחלל הפנימי וכמובן על מנת לתת תשומת לב לתקציב בניית הגינה מבלי להגיע לסוף הפרוייקט ללא גינה. הגינה היא חלל משמעותי המגדיל את מרחב חלל הבית המעניק לו אווירה קסומה, סגנון חיים והנאה צרופה.